Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavíme 1 rok existence

18. 6. 2011

 Slavíme narozeniny

Dnes je to rok co jsem vytvořila tento blog. Mezitím jste ho navštívilo přes 11336 lídí. Což zírám a také tu zanecháváte pěkné komentáře.

Změnila jsem nový desing doufám že se vám bude líbit bude tu tak měsíc to ještě uvidím. Pokud se díváte na stáncích tak právě minulý týden vyšlo Bravo a sním i malý poster s H2O.  

 

 

BeLlinkA:D
    Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANA MARYE HUCKOVCA

ANDULAHUCKOVÁ, 13. 4. 2013 9:00

AHOJ HOLKY JA JSE ME NUJU ANICKA HUCKOVA ANA MARIJE HUCKOVÁ A JA MAM RADA VAS FILM HOKY A JA VIM JAK SE MENUJETE JEDNA JE EMA DRUHA JE RIKY TŘITI KLEO

EMA RIKY KLEO

ANDULAHUCKOV, 13. 4. 2013 8:57

AHOJ HOLKI JAK S EMA TE JA SE ME NU JU ANICKA HUCKOVA

HUCKOCA

ANDULAHUCKOVA, 13. 4. 2013 8:55

AHOJ EMO A RYKY A KLIO JAK SE MA TE JA DOB RE A VI

mp

rea, 22. 7. 2012 18:53

jsi holka?
znáš h2o a je ti 11?
napiš na Rea.smile@seznam.cz

Jak jsem slíbila, tak plním, i když o něco dýl než bylo v úmyslu xD

Bella Black, 8. 9. 2011 9:08

Možná si ještě pamatuješ na ten den, kdy jsme seděli v informatice a ty jsi mi poprvé řekla o svém blogu. Pamatuju se, že jsem slíbila, nebo možná spíš řekla, že se ti pokusím napsat nějaké komentáře. Pak jsem na to nějak pozapomněla, a když už jsem si vzpomněla, tak jsem pro změnu zapomněla adresu tvých stránek. Každopádně teď jsem tady a o něco se pokusím, ale radši nic neslibuju.

Asi je zbytečné psát ti všechno nejlepší k existenci blogu, protože už je to dost před dlouhou dobou, ale tak stejně ti gratuluju.

Občas když jsem zaskočím, abych se jen tak koukla, tak máš vysokou návštěvnost, teda nevím, jestlůi nemáš rozbitý čítač, ale neřekla bych. Proto myslím je škoda, že už dlouho nepřibyl žádný článěk, i když je pravda, že teď když H2o skončilo bude o něco těší něco napsat, navíc když se do toho ještě motá škola. Ale stejně bys to měla zkusit =) Ne jenom kvůli mně, protože asi víš jak já na tom jsem s H2o, ale hlavně kvůli všem, které to baví. Nemusíš na mě dávat, je to jen můj názor a v žádném případě ti do toho nechci kecat.

pŘÁNÍ

f, 31. 8. 2011 21:52

Profil Karma blogu: Tag Cloud | Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte. Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí. Hodně lidí si není jistých, co by v životě chtěli. Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál. Tady je přesná kope, takže: funguje to ! Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x). Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x). Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x). Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x. Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání. Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a. Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne. Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání. Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností. Nebo se to nikdy nestane..