Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.série

Příspěvky

Další info o 4.sérii

5. 3. 2011

O tom, zda bude nebo nebude 4.série se spekuluje už delší dobu. Na webu www.mermaidsmania.com je zveřejněn článek s několika informacemi, které by tomu nasvědčovaly. Na některých fan stránkách jsou informace o tom, že Cleo (Phoebe Tonkin) by měla nahradit Kelly Smith, tu bude hrát Hannah Murray. Na jejím Twitteru je napsáno toto: ,,Už jste viděli televizní seriál H2O Stačí přidat vodu? Budu část 4.série! Doufám, že se vám bude líbit.''
Jestli je to všechno pravda nebo jestli jsou to jenom výmysly fanoušků H2O zatím nevíme a musíme si počkat na oficiální závěry. Co si o tom myslíte vy?
 

 
Celý příspěvek / Rubrika: 4.série / Komentářů: 5

4.série

28. 12. 2010

Hledala jsem na internetu podrobnosti o 4.série ,ale ukázalo se ,že nědo říká že bude někdo nebude ale našla jsem tento článek ,že bude a možná tam bude Emma a nová mořská panna.

Posuďte sami:

Producenty seriálu mají  v plno práce  4. sezóny premiéra se očekává do poloviny roku 2011 ve Spojených státech. Bude  28.července Claire Holt a Indiana evans  měli  možnost setkat se díky řediteli série. Je potvrdit, že natáčet se pro novou sezónu začnou dne 16. října tohoto roku.

 
Claire Holt:
Ona dala jasně najevo, že nechce zklamat fanoušky H2O : Stačí přidat vodu a sezóna 4 bude integrovat s dívkami .

 
Cariba Heine:
Bude se  Podílet  na čtvrté sezóně .

 
Phoebe Tokin:
Konečně tam bude nová mořská panna s názvem Kelly Smith hraje Hannah Murray , který má pravomoc vytvářet silný vítr a vlny vytvářejí vodu. Ale Hannah Murray nebude mít hlavní roli, protože ( Claire Holt ), Emma se vrací do série. I když Cleo bude se  podílet  na prvních  4 kapitoly nové sezóny .

 
Angus MCLaren:
Nezúčastní 4. sezóny

 
Charlotte:
jeste se neví

 
Indiana Evans:
Podílet se na čtvrté sezóny s  Emmou

Napište komentář co si o tom myslíte vy.

A ještě něco mám nový blog zkuste se na něj podívat www.h2o-bellinka.blog.cz 

To je vše Bella:-)

 
Celý příspěvek / Rubrika: 4.série / Komentářů: 3

Úvahy o tom, proč 4.série H2O nebude

2. 9. 2010

Jak už jsme napsali do titulku této novinky, 4. série H2O opravdu nebude. I náš web dříve uváděl, že možná ano, ale zjistili jsme, že je to hloupost. Kromě toho, že jsme komunikovali na Facebooku s Phoebe Tonkin a Caribou Heine a obě nám potvrdily, že 3.série je poslední, by podle nás opravdu 4. série nepřipadala v úvahu proto, že už se vyčerpal děj. Holky zachránily svět před kometou, ale co by následovalo ve 4.sérii? Začaly by studovat vysokou školu, měly děti? Záchrana světa = vrchol děje. Výš už jít nelze. Neexistuje žádná dramatičtější zápletka. Navíc, jak jste si už všimli, herečky rozjely svoje další projekty. Phoebe se naplno věnuje sérii filmů Tomorrow: When the War Began, Indiana Arctic Blast a Cariba účinuje v různých televizních seriálech.

Většina fám, které o 4.sérii kolují na internetu, pochází z Facebooku a YouTube. Na těchto sociálních sítích se objevují tuny falešných účtů Phoebe, Cariby, Indiany i Claire Holt. Spoustu lidí jim věří a když napíšou, že se připravuje 4.série, věří tomu. Ale říká se, že všechno jednou musí skončit, a týká se to i H2O. 78 dílů sice není moc, ale k H2O to tak nějak patří. Svět očekával 3.sérii, která přišla a všechny nás ohromila. Ale teď už musí přijít konec.

NAPSAL WEB www.h2o.free-life.cz  Děkuji jim za tento příspěvek  BELLA (ADMIN):"I mě to velice mrzí ,že 4.série nebude."

 
Celý příspěvek / Rubrika: 4.série / Komentářů: 5