Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phoebe Tonkin-info

18. 6. 2010
Phoebe Tonkin se narodila 17.10.1989 v Sydney, v Novém Jižním Walesu v Austrálii, je ve znamení Váh. Phoebe už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující klasický balet, hip hop, moderní tance a stepování. Měla velký talent a tak ji rodiče přihlašovali na různé umělecké aktivity. V australském divadle pro mladé ("Australian Theatre for Young People") také navštěvovala divadelní kurzy a zahrála si např. v Shakespearovi v r. 2005, tam kombinovala přirozený talent. Vyhrála státní soutěž "Midsummer Night's Dream" ("Letní Slunovrat Nočních Snů"). Bylo to pro ni rozhodující, pro hlavní roli H2O stačí přidat vodu.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O stačí přidat vodu, ve kterém si zahrála mořskou pannu Cleo Sertori. Je nejmladší herečka H2O. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v televizi, ale když dostala roli Cleo nebyla moc dobrou plavkyní a tak musela tvrdě trénovat aby si svou roli udržela. Phoebe také dělala s obchodním ziskem, bylo to velmi důležité pro Vauxhall a jejich modely.

Vystudovala střední Queenwoodskou školu v Balmoral. Měla tam dobré učitele a spolužáky. Na střední škole byla jedna z nejlepších.
Od svých 17 let se věnuje modelingu a na internetu má spoustu svých modelingových fotek. Phoebe měří 176 cm, váží 60 kg, v pase má 24 - 61 cm, v boku 34 - 86 cm, velikost nohy má č. 9, oblečení č. 8, barvu očí má hnědou a je brunetka.

 

9 zajímavostí, které jste možná o Phoebe nevěděli:
1) Některé zdroje uvádějí, že prostřední jméno není Jane ale Elizabeth.
2) Měla přítele Toma a klapalo jim to, ale pak se spolu rozešli.
3) Phoebe neuměla dost dobře plavat, takže několik měsíců předtím než začal seriál, pracovala tvrdě a postupně se zlepšovala.
4) Má ráda Shakespeara, také proto si zahrála v jeho divadelní hře.
5) Phoebe miluje SeaWorld (Mořský svět), říká že ji to uklidňuje.
6) Protože si Phoebe zahrála jednu z hlavních rolí v "H2O", říká, že je to docela nepohodlné, je to jako její stín.
7) Také se necítila dobře, když přišli na scénu kluci a líbací scény.
8) Phoebe byla vyhlášená v inovovací kuchyň.
9) Protože chtěla mít otevřená vrátka k jejímu původnímu životu a zábavě, dělala kontakt s veřejností.
Phoebe
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krása

Karolina, 16. 4. 2013 15:40

No tady je tak krásná ja chci být mořská panna a menovat se Clio a vipadat jako ona ♥ :D :D :D ♥ ♥ ♥

:-)))

terka, 13. 8. 2012 13:23

nádhera

tonkin

a a s, 30. 6. 2012 14:36

je kránsná. málo obrázků